Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 13 st, 1900-talets första hälft, kupor i rött, grönt, blått och gult glas, (en färgad helt) dekor av vinrankor, höjd ca 20 cm

Några matt fot, smärre slitage

721971

2020-01-16