Bertil Fridhagen litet sideboard

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, litet sideboard, Bodafors, 1962, teak, låda samt bakomvarande hyllplan,brännmärkt, höjd ca 67, 65x43 cm

Bruksslitage, repor

721974

2020-01-15