Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL BORG (1847-1916): "Ringsjön", signerad Axel Borg, olja på duk, 46x64 cm

Med dedikation, krackeleringar

721976

2020-01-14