1 300 SEK
2 000 SEK
ILLUM WIKKELSØ, soffbord, 1960-tal, Danmark, teak, 2 utdragbara skivor, höjd ca 48, 147 x 60 cm
Slitage, fläckar
721983
2020-01-14