Bordstelefon TAxen

Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen
Bordstelefon TAxen

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, svartlackerat järn med förnicklade och litograferade detaljer, höjd ca 30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

721986

2020-01-14