Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER-OLOF OLSSON ( född 1949): "Tanthatten", signerad och daterad 2001, blandteknik/collage, ca 28x35 cm
722005
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här