Klubbat för:
840 EUR
Utropspris
200 EUR
KOPPAR med fat,10 + 12 st, KPM Berlin 1800-tal, handmålad dekor, två motiv.
En kopp med kanttnagg
722007
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här