Koppar med fat med handmålad dekor

Klubbat för:

840 EUR

Utropspris

200 EUR

KOPPAR med fat,10 + 12 st, KPM Berlin 1800-tal, handmålad dekor, två motiv.

En kopp med kanttnagg

722007

2020-01-15