Bord med kromad benställning

Bord med kromad benställning
Bord med kromad benställning
Bord med kromad benställning
Bord med kromad benställning
Bord med kromad benställning
Bord med kromad benställning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1970-tal, kromad benställning, 2 delad skiva i ekfaner, höjd ca 76, diameter 222 cm

Ytskador

722013

2020-01-14