Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINSTÄLL, 1900-talets slut, betsat trä, beslag i mässing, med tre lådor, höjd ca 180, 76x46 cm
Ytskador, slitage
722041
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här