Vinställ

Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ
Vinställ

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINSTÄLL, 1900-talets slut, betsat trä, beslag i mässing, med tre lådor, höjd ca 180, 76x46 cm

Ytskador, slitage

722041

2020-01-14