Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, en ljuspunkt, brons, behängd med prismor, höjd 19 cm
Slitage
722043
2020-01-14