Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, en ljuspunkt, brons, behängd med prismor, höjd 19 cm

Slitage

722043

2020-01-14