Gruen damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRUEN, damur, 18 k guld, 1950/60-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5184, cal 215R, läderarmband med spänne i gulmetall (ej original), diameter 21,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage
722051
2020-01-14