Gruen damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRUEN, damur, 18 k guld, 1950/60-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5184, cal 215R, läderarmband med spänne i gulmetall (ej original), diameter 21,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage

722051

2020-01-14