Berndt Wennström oljemålning

Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning
Berndt Wennström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Höstlandskap, signerad och daterad B Wennström, -50, olja på duk, ca 39x45 cm

722055

2020-01-14