Figurin Rosenthal

Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, i form av valp, Rosenthal, numrerad 1109, höjd ca 10,5, längd ca 19 cm

Smuts, mikronagg på framtass

722062

2020-01-15