Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, Fraknrike, 1800-talets slut, urtavlan märkt Chef drüe á Paris, stomme i vit marmor, förgylld brons, urtavlan i emalj, nyckel finns, höjd ca 47, största bredd 30 cm

Funktionen garanteras ej, urtavlan med bortfall av emalj, några bronsornament lösa, mindre nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

722063

2020-01-15