Skänk teak

Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor. utdragsskiva, höjd ca 105, 152 x 45 cm

Bruksslitage

722082

2020-01-15