Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIRGER LINDBERG (1901-1991): "Birger Jarlsgatan", Möja 1946, signerad, olja på pannå, ca 50x46 cm
Zustandsbeschreibung
722084
2020-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner