Birger Lindberg

Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BIRGER LINDBERG (1901-1991): "Birger Jarlsgatan", Möja 1946, signerad, olja på pannå, ca 50x46 cm

Zustandsbeschreibung

722084

2020-01-14