Herrfickur

Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

AU LINGOT D´OR, Chaux de Fonds, fickur, vitmetall, 1900-talets början, manuellt uppdrag, ankargång, blånerade visare, diameter 69,5 mm

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar glas, slitage

722085

Päivämäärä:

2020-01-14