Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SMITH (1891-1970): Stilleben med frukt och rosor, signerad Axel Smith och daterad 1926, olja på duk, ca 51x83 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
En repa/skada i duken
722089
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här