Blommbord

Blommbord
Blommbord
Blommbord
Blommbord
Blommbord
Blommbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLOMMBORD, 1950/60-tal, svartlckerat smide, 3 hyllplan, 2 oranga samt ett i grått virrvarr, höjd ca 70 cm

Bruksslitage

722104

2020-01-14