Bordsdukar linnedamast

Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast
Bordsdukar linnedamast

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDUKAR, 2 st, 1900-talets början, linnedamast, dekor av diverse blomster, broderat monogram under krona, ca 550x220 respektive 275x220 cm
PROVENIENS: Stopalo

722105

2020-01-19