Gideon Börje akvarell

Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Barscen, signerad G Börje, akvarell, 34x41 cm

PROVENIENS: Charles Nilssons samling, kat nr 7

722109

2020-01-14