Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

10 000 SEK

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror samt märkt Dros Pere à Charleville, krönt av kvinnofigur med hund, höjd ca 35,5 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

722110

2020-01-19