Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MORSING, Ivar (1919-2009): "Trädgårdsarbetare Altea", signerad och daterad I Morsing 59, olja på pannå, 30x49 cm
722111
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här