Bordspendyl Louis XV-stil

Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSPENDYL, 1900-talets början, Louis XV-stil, förgylld och patinerad brons, fotplatta i marmor, urtavla med arabiska siffror, krönt av putti, höjd ca 72 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

722112

2020-01-19