Berndt Wennström olja på duk

Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk
Berndt Wennström olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Flanör, signerad B Wennström, olja på duk, 43 x 34 cm

722117

2020-01-14