Bordspendyl nygotik

Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik
Bordspendyl nygotik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, nygotisk, förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, höjd inkl kupa ca 61 cm nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Dekorlist saknas, kupa med nagg o skador

722119

2020-01-19