Kryddhylla "Reda"

Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDHYLLA, "Reda", omkring 1900-talets mitt, hylla i vitmålat trä, 13 skeppor samt 3 flaskor med lock, pressglas, höjd 29, 60x19 cm

Ett lock defekt, senare bemålat, sprickor och nagg

722128

2020-01-14