Thor-Leif Fogelberg

Thor-Leif Fogelberg
Thor-Leif Fogelberg

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

THOR-LEIF FOGELBERG, teckning, "Clématis Jackmanii", signerad och daterad -97, dagmått 22,5 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

722133

2020-01-24