Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
THOR-LEIF FOGELBERG, teckning, "Clématis Jackmanii", signerad och daterad -97, dagmått 22,5 x 17 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
722133
2020-01-24