Biblioteksur England

Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIBLIOTEKSUR, England, 17/1800-tal, fanérat i mahogny dekor i mässing, urtavla med romerska siffror samt märkt Lewin Levin, höjd ca 57 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Fanérskador, fanérbortfall, sprickor

722143

2020-01-19