Spegel i stål

Spegel i stål
Spegel i stål
Spegel i stål
Spegel i stål
Spegel i stål
Spegel i stål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT / SPEGEL, 1900-talets slut, rostfritt stål, enligt uppgift inköpt på Nordiska galleriet, diameter ca 61 cm

Smärre slitage och repor

722144

2020-01-15