Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT / SPEGEL, 1900-talets slut, rostfritt stål, enligt uppgift inköpt på Nordiska galleriet, diameter ca 61 cm
Smärre slitage och repor
722144
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här