Bordspendyl Karl Johan

Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, Karl Johan, fanérat i mahogny, svärtade kolonner, bakstycke med spegelglas, urtavla med romerska siffror samt märkt Nils Berg Stockholm, höjd ca 58 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Fanérskador, spegelglaset med fläckar

722159

2020-01-19