Arne Jacobsen 6 Myran stolar

Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar
Arne Jacobsen 6 Myran stolar

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", 6 stolar, Fritz Hansen, Danmark, omkring 1990-talet, formpressad trä, svartlackerade, stämpelmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

722162

2020-01-31