Postament 1900-talets början

Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början
Postament 1900-talets början

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POSTAMENT, 1900-talets början, marmor, infälld patinerad metallplakett föreställande Sabinskornas bortrövande, höjd ca 42, 34x34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lösa delar, nagg, borrad skiva

722165

2020-01-19