Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URFODRAL, 2 st, 1800-tal, fanérat i mahogny resp bemålat, höjd ca 41 resp 43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, senare bemålning
722174
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här