Schuco teddybjörnar

Schuco teddybjörnar
Schuco teddybjörnar
Schuco teddybjörnar
Schuco teddybjörnar
Schuco teddybjörnar
Schuco teddybjörnar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHUCO TRICKY "YES OR NO" TEDDYBJÖRNAR, 2 st, omkring 1900 talets mitt, stoppad beige plysch, ögon i glas, längd ca 31 resp 39 cm

Den större med defekt speldosa, den mindre med defekt brummeasnism, slitage och lagningar

722183

2020-01-17