Stellan Mörner akvarell

Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell
Stellan Mörner akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN MÖRNER, (1896-1979): Interiör, signerad S. Mörner-38, akvarell, 19x25 cm

Med dedikation. Smärre slitage, något gulnat blad.

722193

2020-01-14