Bordsur 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-tal, fanérat i mahogny, detaljer i mässing, dekor av intarsia, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 31 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skadat glas, fanérskador, visare saknas
722199
2020-01-19