Spegel
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, med träram, kvadratisk, floral dekor, omkring 1900-talets mitt, 54x54 cm
Kuntoraportti
Slitage
722208
Päivämäärä:
2020-01-14