Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, med träram, kvadratisk, floral dekor, omkring 1900-talets mitt, 54x54 cm

Kuntoraportti

Slitage

722208

Päivämäärä:

2020-01-14