Bordspendyl Louis XV-stil

Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

BORDSPENDYL, med sockel, 1900-talets början, Louis XV-stil, bemålat, dekor i brons, urtavla med emaljerade romerska siffror, total höjd 53 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

722210

2020-01-19