Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
BORDSPENDYL, med sockel, 1900-talets början, Louis XV-stil, bemålat, dekor i brons, urtavla med emaljerade romerska siffror, total höjd 53 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
722210
2020-01-19