Kopparstick

Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick
Kopparstick

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

KOPPARSTICK, 2 st, 17/1800-tal, etsning efter Guido Reni, gravyr av F. Gregori, ca 35x42 respektive 36x49 cm

Fuktfläckar

722211

2020-01-14