Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JORDDGLOB, 1800-talets slut, märkt G. Adami´s Erdglobus, Berlin 1892, höjd ca 61 cm
Slitage och skador
722216
2020-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här