Borsduk och servietter 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSDUK samt 9 SERVETTER, linnedamast, dekor av vinrankor och plommon, bård med palmetter, broderat monogram (ML) samt servetter med numrering, dukens storlek ca 320x200, servetterna 90x80 cm
PROVENIENS: Stopalo
722217
2020-01-19