Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BISKVI FLICKDOCKOR, 7 st, 1900-1930-tal, olika fabrikat, bl.a Armand Marseille, mm, kroppar i tyg, massa, trä och celluloid, längd ca 22-45 cm
Diverse skador,
722222
2020-01-17