Biskvi flickdockor

Biskvi flickdockor
Biskvi flickdockor
Biskvi flickdockor
Biskvi flickdockor
Biskvi flickdockor
Biskvi flickdockor

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BISKVI FLICKDOCKOR, 7 st, 1900-1930-tal, olika fabrikat, bl.a Armand Marseille, mm, kroppar i tyg, massa, trä och celluloid, längd ca 22-45 cm

Diverse skador,

722222

2020-01-17