Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, delvis förgylld och patinerad brons, urtavla med romerska siffror, dekor av putto på delfin, höjd ca 44 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, smärre ytskador

722224

2020-01-19