Thomas Sewell Robins akvarell

Thomas Sewell Robins akvarell
Thomas Sewell Robins akvarell
Thomas Sewell Robins akvarell
Thomas Sewell Robins akvarell
Thomas Sewell Robins akvarell
Thomas Sewell Robins akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS SEWELL ROBINS (1810/14-1880): Marinmotiv, signerad och daterad TS Robins 1856?, akvarell, ca 44x61 cm

Hörn med reva

722227

2020-01-14