Trampbil

Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil
Trampbil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRAMPBIL, märkt Instep, 1960-tal, rosalackerad plåt, tramppedaler i plast, ratt i förkromat metall, mått ca 120x40

Bruksslitage

722229

2020-01-15