Krön empire

Krön empire
Krön empire
Krön empire
Krön empire
Krön empire
Krön empire
Krön empire
Krön empire

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRÖN, 1800-talets början, empire, skuret trä, bronserat o förgyllt, höjd 34, bredd 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

722247

2020-01-19