Fotografier film
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFIER, 1900-tal, totalt ca 18 st, med bl. a. Christina Schollin och Jarl Kulle, från "Änglar, finns dom...", varierande mått ca 18x24-26x36 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, rev, veck
722267
2020-01-16