Fotografier film

Fotografier film
Fotografier film
Fotografier film
Fotografier film
Fotografier film
Fotografier film

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFIER, 1900-tal, totalt ca 18 st, med bl. a. Christina Schollin och Jarl Kulle, från "Änglar, finns dom...", varierande mått ca 18x24-26x36 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, rev, veck

722267

2020-01-16