Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, spegel, 3 lådor i sarg samt 2 låsbara skåp, lackerad offwhite, lös glasskiva, höjd ca 103 samt 71, ca 94x42 cm

Bruksslitage, enstaka repa under skivan, smärre smuts

722273

2020-01-15