Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Sax, signerad och numrerad Tapies, 3675, carborundum, bladmått 53x37 cm

722285

2020-01-14